Kemolo Freeze Dryer Co., Ltd. her çeşit dondurarak kurutucunun geliştirilmesi, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Kemolo dondurarak kurutma makinesi fabrikası Çin'in Chuzhou şehrinde bulunmaktadır. Hızlı trenle Şanghay'a ulaşmak yaklaşık 1,6 saat sürüyor.

 Kemolo workshop 1200 - 2.jpg

Bir dondurarak kurutma tesisi kurmanız gerekiyorsa Kemolo şirketi ziyaret etmeye değer, hatta işbirliği yapmaya daha da değer. Çünkü Kemolo, dondurarak kurutma ekipmanlarının önde gelen üreticilerinden biridir. Ve bu firma sadece dondurarak kurutucular üretiyor. Liyofilizasyon alanında önemli ve kaçırılmaması gereken bir tedarikçidir.

 

Fabrika 140.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve düzinelerce büyük endüstriyel dondurarak kurutma makinesi aynı anda üretilebilmektedir; yüzlerce küçük liyofilizatör seri olarak seri olarak üretilmektedir. Kemolo dondurarak kurutucular 60'tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Uluslararası pazardaki binlerce büyük müşteri ve dünya çapında düzinelerce binlerce aile halinde küçük birimler faaliyet göstermektedir.

 Kemolo workshop 1200 - 1.jpg

"Kemolo" markası dondurarak kurutma pazarında ünlüdür. Dondurarak kurutucular ile ilgili herhangi bir anahtar kelime arattığınızda Kemolo ilk sıralarda çıkacaktır. Youtube kanalında 10.000'den fazla abone bulunmaktadır. Bazı videolar 500.000'den fazla görüntüleme elde etti. Videolarda ürün tanıtımı, dondurarak kurutma işlemi, dondurarak kurutucu kurulumu, bakım konuları bulunmaktadır.

 

Kemolo şirketi açık bir yapıya, bilimsel ve makul yönetime ve iyi ürün kalitesine sahiptir. Şirket, tedarikçi seçimi, hammadde tedarik yönetimi, üretim yönetimi, kalite kontrol yönetimi, satış sonrası hizmet yönetimi vb. dahil olmak üzere tamamen ISO9001 standartlarına uygun olarak yönetilmektedir. Kemolo dondurarak kurutma makineleri CE, ASME, EAC, FDA, Apostil standartlarında ve dünya çapındaki kullanıcılara yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

  

Kemolo, mümkün olduğunca daha iyi ürünler yaratmak için araştırma ve geliştirmeye çok fazla para ve personel yatırımı yapıyor. Bir dizi dondurarak kurutucu buluş patenti, dondurarak kurutucu görünüm patentleri, dondurarak kurutucu enerji tasarrufu patentleri ve dondurarak kurutucu kullanım kolaylığı patentleri aldık. Güneş enerjisi, hava enerjisi, jeotermal su vb. hepsi dondurarak kurutma sistemimizle uyumludur.

 

Kemolo her zaman "hizmetteki gelişme işi büyümeye yönlendirir" kavramına bağlı kalarak yeni fikirleri özümsedi, sıkı kalite kontrolü yaptı, çok yönlü hizmetleri takip etti ve yüksek kaliteli ürünler yapmakta ısrar etti.

 

Yüksek kaliteli dondurarak kurutma ekipmanı, zamanında servis ve rekabetçi fiyatlarla KEMOLO, büyük dondurarak kurutma makinelerinin ana üreticisi haline gelir ve dondurarak kurutma işinizde en güvenilir uzun vadeli ortağınız olacaktır.